Zawojskie zegary smutno bijom...

Pozwolę sobie zamieścić wspaniały tekst niezwykłej postaci naszej Babiogórskiej Ziemi – śp.

CZYTAJ WIĘCEJ...

Uwaga! Dziś o najbardziej niebezpiecznych roślinach naszych łąk, ogrodów i lasów, którymi dekorujemy stoły!!!

Jedną z nich przedstawiłem już w poprzednim artykule a był to wawrzynek wilczełyko. Dziś chcę zwró

CZYTAJ WIĘCEJ...

Wawrzynek Wilczełyko - Symbol wiosny

WAWRZYNEK WILCZEŁYKO to wczesny symbol wiosny, przyciągający zapachem kwiecia, zwany też Wężowym d

CZYTAJ WIĘCEJ...

Babia Góra 1725 m n.p.m. – Królowa Beskidów!

Od wieków nazywana matką niepogód, gwałtownych burz latem i huraganów

CZYTAJ WIĘCEJ

Tajemne moce „kołtunowego ziela” czyli dziewięćsiłu bezłodygowego!

Od maleńkiego dziecka słuchałem w gronie rodziny, a szczególnie od

CZYTAJ WIĘCEJ

Poznajmy się!

O mnie

Urodziłem się 20 sierpnia 1956 roku w słynnym Domu Parafialnym

CZYTAJ WIĘCEJ

Zostało uruchomione forum, na którym można zadawać do mnie pytania.

Forum

Szanowni Państwo, Działacze, Sympatycy.
Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15 uruchomił konto, z którego zgodnie z przepisami będzie finansowana kampania wyborcza w wyborach samorządowych. KWW Kukiz'15 nie jest partią, nie pobieramy subwencji partyjnych jak inne organizacje, dlatego kampania będzie finansowana jedynie z wpłat na to konto. Zwracamy się z prośbą do każdego, kto chce pomóc w kampanii o choćby mały datek. Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą kwotę. Wpłacać mogą wyłącznie osoby fizyczne z własnego rachunku bankowego lub kartą płatniczą!

Nr konta 08 1020 1013 0000 0202 0391 8554
Dane odbiorcy: KWW Kukiz'15, ul. Sienna 57A/17, 00-820 Warszawa
Przykład prawidłowego przelewu na konkretnego kandydata ze skrótami: Dar. na kamp. wyb. KWW Kukiz’15 – wyb. sam. 2018 - Tadeusz Chowaniak kand. do rady sejmiku Małopolskiego. Okr.nr 4 PESEL: 21071204376 darczyńca mieszka w Polsce.
Osoby, które dokonały wpłaty na cel mojej kampanii proszę o informację na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PESEL musi być pełny, a darczyńca musi być Obywatelem Polski, mieszkającym na terenie Polski

Dziękuję i liczę na szeroki odzew,zrozumienie i poparcie. Idziemy w wyborach do samorządu z konkretnym programem, a całość kampanii finansujemy wyłącznie z własnych środków i darowizn, w przeciwieństwie do partii i organizacji, pobierających milionowe dotacje i subwencje m.in. na kampanię!

Moi Drodzy!

Jak już informowałem, w najbliższych wyborach samorządowych kandyduję na radnego Sejmiku Wojewódzkiego w okręgu nr 4, który tworzy 5 powiatów: suski, wadowicki, myślenicki, nowotarski i tatarzański. Łączy nas tu żyjących umiłowanie naszego regionu, jego zwyczajów, obrzędów i tradycji!

Mój Tato, który dożył 101 lat, nazywał nasz region Małą Polską, ale zawsze dziwił się, że przecież tu są takie wielkie góry i czemu ten region nazwano Małopolską? Nie szkodzi, bo nie w nazwie jest rzeczy sens. My tu jesteśmy hardzi, silni, wytrwali, wielcy sercem i duchem! Kochani! Niebawem odbędzie się nasza konwencja wyborcza, i wtedy powiem Państwu, co zamierzam i zamyślam zrobić w ciągu tej kadencji w Sejmiku dla tych terenów!Na czym chcę się skoncentrować i w jakich kwestiach programowych będę silnie współpracować z samorządami tych 5 powiatów, jeżeli Państwo mi zaufają i powierzą mandat radnego wojewódzkiego.

Długo się zastanawiałem, ale przekonano mnie, że człowiek z takim doświadczeniem samorządowym, jako były naczelnik na kolei i wydziałów inwestycji i inżynierii, zamówień publicznych, a potem przez 7 lat wiceprezydent miasta a w końcu wójt gminy Zawoja, no i ostatnio w prywatnym biznesie, mam przygotowanie i odpowiednią wiedzę, aby reprezentować te 5 powiatów w sejmiku.

Zapewniam,że Państwa głos i sprawy będą dla mnie drogowskazem i wierzę, że w kampanii wyborczej zasłużę po raz kolejny w życiu na Państwa zaufanie.

Z górskim pozdrowieniem Tadeusz

 

 

Free Joomla! template by Age Themes