Wstęp

Moi Drodzy!

Jak już informowałem, w najbliższych wyborach samorządowych kandyduję na radnego Sejmiku Wojewódzkiego w okręgu nr 4, który tworzy 5 powiatów: suski, wadowicki, myślenicki, nowotarski i tatarzański. Łączy nas tu żyjących umiłowanie naszego regionu, jego zwyczajów, obrzędów i tradycji!

Mój Tato, który dożył 101 lat, nazywał nasz region Małą Polską, ale zawsze dziwił się, że przecież tu są takie wielkie góry i czemu ten region nazwano Małopolską? Nie szkodzi, bo nie w nazwie jest rzeczy sens. My tu jesteśmy hardzi, silni, wytrwali, wielcy sercem i duchem! Kochani! Niebawem odbędzie się nasza konwencja wyborcza, i wtedy powiem Państwu, co zamierzam i zamyślam zrobić w ciągu tej kadencji w Sejmiku dla tych terenów!Na czym chcę się skoncentrować i w jakich kwestiach programowych będę silnie współpracować z samorządami tych 5 powiatów, jeżeli Państwo mi zaufają i powierzą mandat radnego wojewódzkiego.

Długo się zastanawiałem, ale przekonano mnie, że człowiek z takim doświadczeniem samorządowym, jako były naczelnik na kolei i wydziałów inwestycji i inżynierii, zamówień publicznych, a potem przez 7 lat wiceprezydent miasta a w końcu wójt gminy Zawoja, no i ostatnio w prywatnym biznesie, mam przygotowanie i odpowiednią wiedzę, aby reprezentować te 5 powiatów w sejmiku.

Zapewniam,że Państwa głos i sprawy będą dla mnie drogowskazem i wierzę, że w kampanii wyborczej zasłużę po raz kolejny w życiu na Państwa zaufanie.

Z górskim pozdrowieniem Tadeusz

 

 

Free Joomla! template by Age Themes